Szoboszlai Dominik Neymar / Index - Futball - Futball - Szoboszlai Kapufáig Jutott, A Leipzig Nem Bírt Az Atalantával

2. Kiderült, mit mondott Neymar Szoboszlainak a tizenegyese előtt - videó
  3. Index - Futball - Futball - Szoboszlai kapufáig jutott, a Leipzig nem bírt az Atalantával
  4. Neymar nem örült Szoboszlai válaszának | Esti újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben
  5. El: Szoboszlai és Orbán is majdnem hős lett - NB1.hu
  6. Nem tudta kizökkentei Szoboszlait Neymar - Blikk

Neymar nem örült annak, hogy az RB Leipzig magyar gólvágója Szoboszlai Dominik sétált a büntetőponthoz a labdával a kezében. A franciák sztárja még meg is kérdezte, biztos belövöd? Mire Szoboszlai közölte nem szoktam hibázni. Nos Neymar arcára rá volt minden írva, csak az öröm nem. A PSG győzelmét elrontotta Szoboszlai. Szerda este az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán a Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligájában, ezzel Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik csapata már biztosan nem juthat a legjobb 16 közé. A németek egyenlítő gólját Szoboszlai szerezte büntetőből a hosszabbításban, és aki látta a meccset, emlékezhet, hogy a tizenegyes elvégzése előtt Neymar odasétált a magyar válogatott játékosához, hogy kicsit megzavarja. A megtudta, pontosan mi is hangzott el a rövid párbeszédben. Szoboszlai elmondta, Neymar megkérdezte tőle, hogy be fogja-e rúgni a büntetőt, mire ő csak annyit válaszolt, hogy igen. Nem szoktam hibázni. A 12. percben Silva állt oda a labda mögé 1–0-s vezetésnél, Gianluigi Donnarumma azonban kivédte a tizenegyesét.

It probably would have been a different game had we scored the second after taking the lead. " #WeAreLeipzig — RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) November 3, 2021 Kiemelte, elsősorban a pozitívumokat kell továbbvinniük a meccsből. Azt biztos nem a pozitívumok közé sorolja, hogy a mérkőzésen Willi Orban könnyebb combsérülést szenvedett, a szünetben le kellett cserélni, és valószínűleg kihagyja a Dortmund elleni hétvégi bajnokit. A San Marino és Lengyelország elleni VB-selejtezős szereplése is kérdéses. " A mai meccsből többet is kihozhattunk volna. Pozitívum, hogy a végsőkig küzdöttünk, és nagyon meggyőzően futballoztunk, különösen az első félidőben. Erre szeretnénk építeni a BVB ellen " – értékelt a meccs után Szoboszlai Dominik a lipcseiek Twitter-oldalán. Dominik #Szoboszlai: "The equaliser was extremely important. Of course there was a bit of pressure taking the penalty and Donnarumma is also a great keeper. But I stayed focused and I'm happy to have helped the team with the goal. "

A M4sport oldalán megnézheti a jelenetet és Szoboszlai bombagólját is. Lipcse, 2021. november 4. Szoboszlai Dominik, az RB Leipzig játékosa ünnepel, miután büntetőből lőtt gólt a labdarúgó Bajnokok Ligája A csoportjának negyedik fordulójában játszott RB Leipzig – Paris Saint-Germain mérkőzésen Lipcsében 2021. november 3-án. A találkozó 2-2-es döntetlennel zárult. MTI/EPA/Filip Singer Érdekes lehet számodra:

2021-11-05 07:00 | Nézettség: 335 Szoboszlai Dominik legszebb mozdulataiból készült egy 3 perces összeállítás, melyben már szerepel a PSG-nek lőtt tizenegyes gólja is. A videó azt követpően jelent meg, hogy labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott a PSG-vel. Az egy pont megszerzésében a magyar klasszisnak nagy szerepe volt. Szoboszlai Dominik az 59. percben csereként lépett pályára, kihagyott egy óriási lehetőséget de a 92. percben büntetőből szerzett góljával mentett meg egy pontot a Lipcse. Neymar megpróbálta megzavarni a magyar válogatott támadó középpályását a tizenegyes előtt, de akciójának csak rengeteg mém lett az eredménye. A mérközés után Szoboszlai mesélte el, mit is mondott neki Neymar. Az az UEFA hivatalos Twitter-oldala is beszámolt a tzenegyes előtt történtekről, Dominikot szó szerint idézve: "Megkérdezte, biztosan berúgom-e a büntetőt, én pedig válaszoltam, hogy igen. Majd visszakérdezett: biztos? Annyit mondtam, hogy sosem hibázok! "

• Szoboszlai elárulta, mit mondott neki Neymar a tizenegyese előtt | M4 Sport
  • Prim Letoltes - Irodai Alkalmazások
  • Neymar csapattársa lehet Szoboszlai Dominik? | Alfahír
  • „Szoboszlai Dominik naggyá válhat” – Neymar ellen játszhattunk - YouTube
  • Hajmosáskor Nagyon Hullik A Hajam | Meddig Egészséges A Hajhullás? Mutatjuk! - Blikk Rúzs
  • Szoboszlai Dominik lehet Marsch Lipcséjének megmentője - Eurosport

Ahogy arról mi is beszámoltunk, az RB Leipzig 2-2-es döntetlent játszott a Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének legutóbbi fordulójában. Az egyenlítő gólt a magyar válogatott középpályás, Szoboszlai Dominik szerezte tizenegyesből, ami előtt a játékoshoz odalépett Neymar, és mondott neki valamit. Szoboszlai most elárulta, hogy miről volt szó. (Photo by Jan Woitas/picture alliance via Getty Images) Szoboszlai Dominik gyönyörű tizenegyessel vette be Gianluigi Donnarumma kapuját a PSG ellen a szerda esti Bajnokok Ligája csoportmérkőzésen, amellyel pontot mentett csapatának, az RB Leipzignek. A magyar játékos a mérkőzés után elmondta, hogy nagy volt rajta a nyomás a tizenegyesnél, de örül, hogy higgadt tudott maradni, és be tudott találni egy olyan jó kapusnak, mint Donnarumma. Még a mérkőzés felvételein látszott, hogy a büntető előtt Neymar odament Szoboszlaihoz, és mondott neki valamit, a válaszon pedig elmosolyogta magát a brazil támadó. A középpályás most elmondta, hogy mit mondott neki Neymar: " Megkérdezte tőlem, hogy belövöm-e. Mondtam, hogy igen.